- UniMachines
- ›
- Doskové Ohýbačky
- ›
- 3 role doska ohýbačky
- ›
- 3 role doska ohýbačky DURMA
- ›
- 3 role doska ohýbačky DURMA PBH 100
3 sklíčko ohýbačka DURMA PBH 100
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2016 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet poháňaných valcov | 3 ks |
| Priemer valčeka č 1 | 315 mm |
| Priemer valčeka č 2 | 315 mm |
| Priemer valčeka č 3 | 315 mm |
| Objem olejovej nádrže | 120 l |
| Výška stroja | 1800 mm |
| Dĺžka stroja | 2000 mm |
| Šírka stroja | 1650 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Hydraulický pohon | |
| Hydraulické bočné podpery | |
























































