- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy ERMAK
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy ERMAK HAP 2600 X 80
CNC hydraulický ohraňovací lis ERMAK HAP 2600 X 80
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 80 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 2600 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 180 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 2050 mm |
| Vyloženie | 400 mm |
| Maximálna rýchlosť prístupu | 80000 mm/s |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 9000 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 70000 mm/s |
| Objem olejovej nádrže | 150 l |
| Výška stroja | 2680 mm |
| Dĺžka stroja | 3100 mm |
| Šírka stroja | 2000 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 60 | |
| CNC riadenie | |
| Nožné ovládanie | |
| Svetelné záclony | |






























































