Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 900 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Maximálna výška brúsených obrobkov (pre nový brúsny kotúč) | 400 mm |
| Výkon pohonu vretena | 8 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1400 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 356 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 75 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 127 mm |
| Maximálna dĺžka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča) X-osi | 980 mm |
| Maximálna šírka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča), Y-os | 550 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Osvetlenie | |











































