Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 1000 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 320 mm |
| Výška hrotu | 160 mm |
| Maximálna hmotnosť hriadeľa medzi centrami | 70 kg |
| Výkon brúsneho kotúča pohon vretena | 5.5 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania brúsneho vreteníka kolesa | 1750 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 410 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 60 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 127 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nástroj príspevok brúska (vnútorný) | |
| Chladený kvapalinou | |









































