- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy BECKER VAN HUELLER
- ›
- C rám hydraulické lisy BECKER VAN HUELLER OK 10/224
C rám hydraulický lis BECKER VAN HUELLER OK 10/224
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1964 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 10 t |
| Vyloženie (vzdialenosť od rámu k osi piestnice) | 235 mm |
| Maximálny zdvih piestnice | 400 mm |
| Dĺžka spodného stola | 450 mm |
| Šírka spodného stola | 400 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 600 mm |
| Rýchlosť piestnice (lisovanie) | 75 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (návrat) | 166.7 mm/s |
| Príkon | 2.2 kW |
| Výška stroja | 2100 mm |
| Dĺžka stroja | 950 mm |
| Šírka stroja | 450 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Manuálne ovládanie | |












































