- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy FRITSCHI
- ›
- C rám hydraulické lisy FRITSCHI Pruefpresse 101 E 3000 A
C rám hydraulický lis FRITSCHI Pruefpresse 101 E 3000 A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | A19442 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 300 t |
| Dĺžka spodného stola | 300 mm |
| Šírka spodného stola | 300 mm |
| Dĺžka horného stola | 300 mm |
| Šírka horného stola | 300 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 210 mm |
| Príkon | 1.1 kW |
| Výška stroja | 1550 mm |
| Dĺžka stroja | 1050 mm |
| Šírka stroja | 700 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nastaviteľná sila | |













































