- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy GALDABINI
- ›
- C rám hydraulické lisy GALDABINI RPRIC/100
C rám hydraulický lis GALDABINI RPRIC/100
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Maximálny zdvih piestnice | 550 mm |
| Dĺžka spodného stola | 805 mm |
| Šírka spodného stola | 610 mm |
| Dĺžka horného stola | 700 mm |
| Šírka horného stola | 580 mm |
| Maximálna sila vyhadzovača (lisovanie) | 6 t |
| Maximálny zdvih vyhadzovača | 200 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































