- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy KOMATSU
- ›
- C rám hydraulické lisy KOMATSU OBS-60-3
C rám hydraulický lis KOMATSU OBS-60-3
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | JV-20346TK |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 59.9 t |
| Vyloženie (vzdialenosť od rámu k osi piestnice) | 294.6 mm |
| Maximálny zdvih piestnice | 119.9 mm |
| Dĺžka spodného stola | 1199.9 mm |
| Šírka spodného stola | 549.9 mm |
| Dĺžka horného stola | 500.1 mm |
| Šírka horného stola | 400.1 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 300 mm |
| Výška stroja | 2133.6 mm |
| Dĺžka stroja | 1422.4 mm |
| Šírka stroja | 1498.6 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































