- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy Müller
- ›
- C rám hydraulické lisy Müller CL 160
C rám hydraulický lis Müller CL 160
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 160 t |
| Maximálny zdvih piestnice | 600 mm |
| Dĺžka spodného stola | 1200 mm |
| Šírka spodného stola | 720 mm |
| Rýchlosť piestnice (bez zaťaženia) | 30 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (lisovanie) | 150 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (návrat) | 250 mm/s |
| Príkon | 32 kW |
| Výška stroja | 3500 mm |
| Dĺžka stroja | 1200 mm |
| Šírka stroja | 3100 mm |
| Hmotnosť stroja | 12 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Ďalšie stôl pre dlhé prvky | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |



















































