- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy Ponar-Żywiec
- ›
- C rám hydraulické lisy Ponar-Żywiec PH-Wn 40
C rám hydraulický lis Ponar-Żywiec PH-WN 40
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 40 t |
| Vyloženie (vzdialenosť od rámu k osi piestnice) | 350 mm |
| Dĺžka spodného stola | 650 mm |
| Šírka spodného stola | 600 mm |
| Rýchlosť piestnice (bez zaťaženia) | 76.7 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (lisovanie) | 6.7 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (návrat) | 165 mm/s |
| Príkon | 5.5 kW |
| Priemer piestu | 165 mm |
| Vysoký tlak | 20 MPa |
| Nízky tlak | 2 MPa |
| Výška stroja | 2600 mm |
| Dĺžka stroja | 1527 mm |
| Šírka stroja | 725 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |


















































