- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy
- ›
- C rám hydraulické lisy SMG
- ›
- C rám hydraulické lisy SMG CSZ 100-1000/600
C rám hydraulický lis SMG CSZ 100-1000/600
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Vyloženie (vzdialenosť od rámu k osi piestnice) | 320 mm |
| Maximálny zdvih piestnice | 300 mm |
| Dĺžka spodného stola | 1000 mm |
| Šírka spodného stola | 600 mm |
| Dĺžka horného stola | 600 mm |
| Šírka horného stola | 320 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 500 mm |
| Rýchlosť piestnice (bez zaťaženia) | 400 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (lisovanie) | 50 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (návrat) | 400 mm/s |
| Maximálna sila vyhadzovača (spiatočný) | 5 t |
| Maximálny zdvih vyhadzovača | 50 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Technická dokumentácia | |













































