- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky MAHO
- ›
- CNC frézky MAHO MH 700 S/532CNC
CNC frézka MAHO MH 700 S/532CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon pohonu vretena | 0.11 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 20 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6300 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 700 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Celkový príkon | 0.38 kW |
| Výška stroja | 4034 mm |
| Dĺžka stroja | 5550 mm |
| Šírka stroja | 2475 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAHO 532 | |
| Otočný pracovný stôl | |












































