Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania | 23 mm |
| Maximálna cestovná vretena | 100 mm |
| Počet vretien | 1 ks |
| Počet rotačných rýchlostiach vretena | 12 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 260 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 3800 1/min |
| Dĺžka pracovného stola | 340 mm |
| Šírka pracovného stola | 280 mm |
| Dĺžka základne | 160 mm |
| Šírka základne | 880 mm |
| Výkon pohonu vretena | 75 kW |
| Výška stroja | 1782 mm |
| Dĺžka stroja | 420 mm |
| Šírka stroja | 740 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.205 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































