- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky MTE
- ›
- CNC frézky MTE Kompakt Plus
CNC frézka MTE Kompakt Plus
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá MTE › |
| Výrobca | MTE › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 8898 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2100 mm |
| Šírka pracovného stola | 750 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 4500 kg |
| Výkon pohonu vretena | 15 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 800 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 10000 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 10000 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 10000 mm/s |
| Výška stroja | 2900 mm |
| Dĺžka stroja | 4800 mm |
| Šírka stroja | 3500 mm |
| Hmotnosť stroja | 10 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |






















































