Pásová píla AMADA HFA 530 A
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | Píly AMADA › |
| Výrobca | AMADA › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 8899 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer hriadeľa (znížiť na 90 stupňov) | 530 mm |
| Maximálna rýchlosť pílového pásu | 120 m/min |
| Celkový príkon | 7.5 kW |
| Výška stroja | 1900 mm |
| Šírka stroja | 1900 mm |
| Dĺžka stroja | 3015 mm |
| Hmotnosť stroja | 6300 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| NC riadenie | |

























































