- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC automatické sústruhy
- ›
- CNC automatické sústruhy Tornos
- ›
- CNC automatické sústruhy Tornos DECO SIGMA 20
CNC sústružnícky automat Tornos DECO SIGMA 20
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer sústruženia | 25.4 mm |
| Maximálna dĺžka cestovania v osi X | 230 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 5.5 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 10000 1/min |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 28 ks |
| Celkový príkon | 14 kW |
| Dĺžka sústruhu | 2400.3 mm |
| Šírka sústruhu | 1384.3 mm |
| Výška sústruhu | 2052.3 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 31i | |
| Protiľahlej vreteno | |
| C-os synchrónne | |

























































