- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy JET
- ›
- Univerzálne sústruhy JET GH 1640
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 1524 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 406.4 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 254 mm |
| Priemer sústruženia v medzere | 657.2 mm |
| Vŕtanie vretena | 79.4 mm |
| Číslo rýchlosti otáčania vretena | 12 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 25 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1800 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 2971.8 mm |
| Šírka sústruhu | 1016 mm |
| Výška sústruhu | 1241.4 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 2.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































