- UniMachines
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje
- ›
- Dierovacie stroje AMADA
- ›
- Dierovacie stroje AMADA EUROPE 258
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 20 t |
| Maximálna hrúbka plechu | 6 mm |
| Maximálna dĺžka plechu (X) | 4000 mm |
| Maximálna šírka plechu (Y) | 1250 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 100 kg |
| Maximálna rýchlosť dierovanie (počet dopadov za minútu) | 1000 1/min |
| Maximálny priemer nástroja | 88.9 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 82 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 82 m/min |
| Počet svoriek pre uchytenie plechov | 2 ks |
| Hmotnosť stroja | 11.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC CNC | |
| CNC riadenie | |
| Hydraulický posuvný pohon | |
| Zásobník nástrojov v revolverovej hlave | |











































