Robot YASKAWA MOTOMAN GP35L
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny dosah ramena | 2538 mm |
| Maximálna nosnosť | 35 kg |
| Počet náprav | 6 ks |
| Príkon | 4 kW |
| Hmotnosť stroja | 0.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MOTOMAN YRC1000 | |
















































