- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy BECKER VAN HULLEN
- ›
- H rám hydraulické lisy BECKER VAN HULLEN 350
H rám hydraulický lis BECKER VAN HULLEN 350
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Izrael |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 350 t |
| Dĺžka pracovného stola | 1600 mm |
| Minimálna vzdialenosť medzi stolmi | 1400 mm |
| Maximálny zdvih piestnice | 1800 mm |
| Hmotnosť stroja | 60 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
















































