- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy COSMO
- ›
- H rám hydraulické lisy COSMO 318 - 1 PE
H rám hydraulický lis COSMO 318 - 1 PE
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 6242 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 400 t |
| Dĺžka pracovného stola | 2500 mm |
| Šírka pracovného stola | 1000 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 1000 mm |
| Maximálny zdvih piestnice | 500 mm |
| Maximálna sila vyhadzovača (lisovanie) | 100 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































