- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy HOCHSTEIN
- ›
- H rám hydraulické lisy HOCHSTEIN PP 100
H rám hydraulický lis HOCHSTEIN PP 100
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Dĺžka pracovného stola | 1200 mm |
| Šírka pracovného stola | 740 mm |
| Maximálny zdvih piestnice | 400 mm |
| Výška stroja | 2800 mm |
| Dĺžka stroja | 2500 mm |
| Šírka stroja | 1600 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































