- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy HZPU
- ›
- H rám hydraulické lisy HZPU SMG 500
H rám hydraulický lis HZPU SMG 500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1972 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2500 mm |
| Šírka pracovného stola | 1500 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 1200 mm |
| Rýchlosť piestnice (bez zaťaženia) | 400 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (lisovanie) | 43 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (návrat) | 260 mm/s |
| Príkon | 110 kW |
| Objem olejovej nádrže | 3500 l |
Zariadenie | |
|---|---|
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |











































