- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy Müller
- ›
- H rám hydraulické lisy Müller ZE 160 10.1.10
H rám hydraulický lis Müller ZE 160 10.1.10
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1962 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 5328 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 145.2 t |
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 1000 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 1100 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 1100 mm |
| Maximálny zdvih piestnice | 600 mm |
| Rýchlosť piestnice (lisovanie) | 1.7 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (návrat) | 2.1 mm/s |
| Maximálny zdvih vyhadzovača | 250 mm |
| Príkon | 30 kW |
| Výška stroja | 5300 mm |
| Dĺžka stroja | 2450 mm |
| Šírka stroja | 1500 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.028 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Manuálne ovládanie | |
| Osvetlenie | |









































