- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy MUELLER
- ›
- H rám hydraulické lisy MUELLER ZE 100-8.3.6
H rám hydraulický lis MUELLER ZE 100-8.3.6
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1966 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 102 t |
| Dĺžka pracovného stola | 900 mm |
| Šírka pracovného stola | 800 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 850 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 710 mm |
| Maximálny zdvih piestnice | 500 mm |
| Príkon | 15 kW |
| Hmotnosť stroja | 13 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































