- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy SMG
- ›
- H rám hydraulické lisy SMG DS 800 S
H rám hydraulický lis SMG DS 800 S
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Švajčiarsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 800 t |
| Dĺžka pracovného stola | 3000 mm |
| Šírka pracovného stola | 1800 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 1350 mm |
| Maximálny zdvih piestnice | 300 mm |
| Rýchlosť piestnice (bez zaťaženia) | 300 mm/s |
| Objem olejovej nádrže | 200 l |
| Hmotnosť stroja | 80 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































