- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy STANKOIMPORT
- ›
- H rám hydraulické lisy STANKOIMPORT Д 2430 Б
H rám hydraulický lis STANKOIMPORT Д 2430 Б
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Rusko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1979 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Maximálna sila (návrat) | 10 t |
| Dĺžka pracovného stola | 630 mm |
| Šírka pracovného stola | 630 mm |
| Minimálna vzdialenosť medzi stolmi | 310 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 710 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 670 mm |
| Maximálny zdvih piestnice | 400 mm |
| Rýchlosť piestnice (bez zaťaženia) | 120 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (lisovanie) | 4.2 mm/s |
| Maximálna sila vyhadzovača (lisovanie) | 25 t |
| Maximálny zdvih vyhadzovača | 200 mm |
| Príkon | 5.5 kW |
| Výška stroja | 2780 mm |
| Dĺžka stroja | 1740 mm |
| Šírka stroja | 1185 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































