- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy VAN DE GRAAF
- ›
- H rám hydraulické lisy VAN DE GRAAF HVP 200 H
H rám hydraulický lis VAN DE GRAAF HVP 200 H
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | pers304 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 200 t |
| Dĺžka pracovného stola | 1200 mm |
| Šírka pracovného stola | 1200 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi stolmi | 1000 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 4000 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































