- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy WEMHOENER
- ›
- H rám hydraulické lisy WEMHOENER 100 K - 400
H rám hydraulický lis WEMHOENER 100 K - 400
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 407.9 t |
| Dĺžka pracovného stola | 1500 mm |
| Šírka pracovného stola | 1500 mm |
| Rýchlosť piestnice (bez zaťaženia) | 200 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (lisovanie) | 7 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (návrat) | 100 mm/s |
| Výška stroja | 6655 mm |
| Šírka stroja | 1400 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS CNC CONTROL | |













































