- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy
- ›
- H rám hydraulické lisy ZUP NYSA
- ›
- H rám hydraulické lisy ZUP NYSA PH-6PW 200 TON
H rám hydraulický lis ZUP NYSA PH-6PW 200 TON
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 200 t |
| Rýchlosť piestnice (lisovanie) | 100 mm/s |
| Rýchlosť piestnice (návrat) | 540 mm/s |
| Maximálny tlak | 320 MPa |
| Výška stroja | 2715 mm |
| Dĺžka stroja | 866 mm |
| Šírka stroja | 1190 mm |
| Hmotnosť stroja | 4014 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |










































