- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- H rámové lisy
- ›
- H rámové lisy KRUPP
- ›
- H rámové lisy KRUPP PDQ 4-4000/5.0/500
H rám stlačte KRUPP PDQ 4-4000/5.0/500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 10104 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 3628.7 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 4998.7 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 2999.7 mm |
| Dĺžka horného stola (slider) | 5001.3 mm |
| Šírka horného stola (slider) | 2999.7 mm |
| Maximálny počet zdvihov (automatické práca) | 8 1/min |
| Maximálna dĺžka zdvihu horného stola | 500.4 mm |
| Nastavenia posuvníka | 500.4 mm |
| Výška stroja | 13779.5 mm |
| Dĺžka stroja | 5001.3 mm |
| Šírka stroja | 10000 mm |
| Hmotnosť stroja | 834.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































