- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky SCHARMANN
- ›
- Horizontálne vyvrtávačky SCHARMANN WF-132
Horizontálna vyvrtávačka SCHARMANN WF-132
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vŕtanie vretena | 133.4 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 18143.7 kg |
| Výkon pohonu vretena | 22.4 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 7620 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1930.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 939.8 mm |
| Výška stroja | 1524 mm |
| Dĺžka stroja | 8636 mm |
| Šírka stroja | 3810 mm |
| Hmotnosť stroja | 31.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 320 | |
| CNC riadenie | |
| Chladený kvapalinou | |
















































