- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá WINTEC
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá WINTEC MV-80
Vertikálne obrábacie centrum CNC WINTEC MV-80
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1676.4 mm |
| Šírka pracovného stola | 762 mm |
| Výkon pohonu vretena | 22.4 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 32 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 5000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1524 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 762 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 762 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC OM | |
| Chladený kvapalinou | |













































