- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- Horizontálne hydraulické lisy
- ›
- Horizontálne hydraulické lisy Воронежпресс
- ›
- Horizontálne hydraulické lisy Воронежпресс КВ3732А
Horizontálne hydraulický lis Воронежпресс КВ3732А
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Ukrajina |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Príkon | 22 kW |
| Výška stroja | 5455 mm |
| Dĺžka stroja | 3380 mm |
| Šírka stroja | 2400 mm |
| Hmotnosť stroja | 28 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































