- UniMachines
- ›
- Hydraulické lisy
- ›
- Horizontálne hydraulické lisy
- ›
- Horizontálne hydraulické lisy LAUFFER
- ›
- Horizontálne hydraulické lisy LAUFFER RPT 100
Horizontálne hydraulický lis LAUFFER RPT 100
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | Hydraulické lisy LAUFFER › |
| Výrobca | LAUFFER › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Maximálna sila (návrat) | 100 t |
| Dĺžka stola | 710 mm |
| Šírka stola | 560 mm |
| Príkon | 15 kW |
| Výška stroja | 3100 mm |
| Dĺžka stroja | 2600 mm |
| Šírka stroja | 1600 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |






















































