- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá DECKEL
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá DECKEL DC-30
Horizontálne obrábacie centrum CNC DECKEL DC-30
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet nástrojov v zásobníku | 40 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 1 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 5000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 505 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Výška stroja | 2800 mm |
| Dĺžka stroja | 4300 mm |
| Šírka stroja | 3600 mm |
| Hmotnosť stroja | 7.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 3M | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |















































