- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá DECKEL MAHO
- ›
- Horizontálne obrábacie centrá DECKEL MAHO DMC 60U
Horizontálne obrábacie centrum CNC DECKEL MAHO DMC 60U
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Španielsko |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet CNC riadených náprav | 5 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 120 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 24000 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 24000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 600 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 700 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 600 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain iTNC 530 | |
| Ďalšie otočný stôl CNC | |
| Technická dokumentácia | |










































