Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna teplota | 287.8 C |
| Výška komory | 406.4 mm |
| Šírka komory | 431.8 mm |
| Hĺbka komory | 381 mm |
| Pripojenie prúdu | 10 A |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna teplota | 287.8 C |
| Výška komory | 406.4 mm |
| Šírka komory | 431.8 mm |
| Hĺbka komory | 381 mm |
| Pripojenie prúdu | 10 A |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |