Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúsenia (hriadele) | 1524 mm |
| Maximálny priemer brúsneho (hriadeľa) | 320.7 mm |
| Výkon brúsneho kotúča pohon vretena | 11 kW |
| Maximálne otáčky vretena obrobku | 312 1/min |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 609.6 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 304.8 mm |
| Dĺžka stroja | 3962.4 mm |
| Šírka stroja | 1930.4 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| Chladený kvapalinou | |















































