- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Lavice sústruhy
- ›
- Lavice sústruhy TALLERES ARAY, S.L.
- ›
- Lavice sústruhy TALLERES ARAY, S.L. LACFER CR3 (Reconstruida)
Lavice sústruh TALLERES ARAY, S.L. LACFER CR3 (Reconstruida)
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Španielsko |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Záruka 12 mesiacov |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Platba na splátky |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 3 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 800 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 590 mm |
| Vŕtanie vretena | 109 mm |
| Výkon vretena | 11.2 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 3.5 1/min |
| Počet posuvu | 16 ks |
| Maximálny pozdĺžny posuv (Z-os) | 63 mm/s |
| Dĺžka sústruhu | 3150 mm |
| Šírka sústruhu | 1300 mm |
| Výška sústruhu | 1535 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 0.0052 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |
| Nasledovník zvyšok | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)







































