- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice Fischer
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice Fischer 1250/4
Mechanické gilotína v šmyku Fischer 1250/4
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1961 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 1250 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 4 mm |
| Vyloženie | 280 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 40 1/min |
| Celkový príkon | 3 kW |
| Výška stroja | 1600 mm |
| Dĺžka stroja | 1800 mm |
| Šírka stroja | 1800 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































