- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy Gildemeister
- ›
- CNC sústruhy Gildemeister SPRINT 42-8 LINEAR
Sústruh CNC Gildemeister SPRINT 42-8 LINEAR
| Kategórie | CNC sústruhy a sústružnícke centrá Gildemeister › |
| Výrobca | Gildemeister › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 120 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 42 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 30 m/min |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 30 m/min |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 7.5 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 6500 1/min |
| Celkový príkon | 34 kW |
| Dĺžka sústruhu | 8500 mm |
| Šírka sústruhu | 2000 mm |
| Výška sústruhu | 2500 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 160i-TB | |
| Bar podávač | |
| C-os synchrónne | |
| Chladený kvapalinou | |













































