- UniMachines
- ›
- Plechové linky
- ›
- Priečne deliace linky
- ›
- Priečne deliace linky WIEGER
- ›
- Priečne deliace linky WIEGER do 3 MM
Priečne deliace linky WIEGER do 3 MM
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dostatočný |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
| Inventárne číslo | 7 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 3 mm |
| Minimálna šírka plechu | 60 mm |
| Maximálna šírka kovových pásov | 1000 mm |
| Minimálna dĺžka plechu | 400 mm |
| Maximálna dĺžka plechu | 3000 mm |
| Presnosť rezania | 0.2 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































