Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1967 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
| Inventárne číslo | 28V |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2000 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1070 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 370 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 360 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 2500 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 1900 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 1250 mm/s |
| Celkový príkon | 10 kW |
| Výška stroja | 3550 mm |
| Dĺžka stroja | 2400 mm |
| Šírka stroja | 2430 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































