- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy Avia
- ›
- CNC sústruhy Avia TURN 40 MZ
Sústruh CNC Avia TURN 40 MZ
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | A1962519 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 1500 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 420 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 245 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 9 kW |
| Priemer otvoru vretena | 77 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 5 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 2500 1/min |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 8 ks |
| Dĺžka sústruhu | 3480 mm |
| Šírka sústruhu | 1590 mm |
| Výška sústruhu | 1500 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS 810 | |













































