- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC sústruhy
- ›
- CNC sústruhy CLAUSING
- ›
- CNC sústruhy CLAUSING STORM CNC 200
Sústruh CNC CLAUSING STORM CNC 200
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženie (os Z) | 406.4 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 530.1 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 248.9 mm |
| Maximálny výkon hlavného vretena | 11.2 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania hlavného vretena | 3500 1/min |
| Počet CNC riadených náprav | 2 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC OT | |













































