- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Stolné vŕtačky
- ›
- Stolné vŕtačky WMW SAALFELD
- ›
- Stolné vŕtačky WMW SAALFELD BT 2
Stolová vŕtačka WMW SAALFELD BT 2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 13 mm |
| Maximálna cestovná vretena | 100 mm |
| Vyloženie (vzdialenosť osi vretena od rámu) | 210 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 340 mm |
| Šírka pracovného stola | 280 mm |
| Výkon pohonu vretena | 1.1 kW |
| Výška stroja | 1100 mm |
| Dĺžka stroja | 600 mm |
| Šírka stroja | 500 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.165 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































