Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer hriadeľa (znížiť na 90 stupňov) | 230 mm |
| Celkový príkon | 1.1 kW |
| Výška stroja | 1500 mm |
| Šírka stroja | 1400 mm |
| Dĺžka stroja | 800 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































