- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy
- ›
- Univerzálne sústruhy COLCHESTER
- ›
- Univerzálne sústruhy COLCHESTER MASTER VS 3250
Univerzálny sústruh COLCHESTER MASTER VS 3250
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 650 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 350 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 196 mm |
| Vŕtanie vretena | 42 mm |
| Výkon vretena | 7.5 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 20 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 3250 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 1900 mm |
| Šírka sústruhu | 1100 mm |
| Výška sústruhu | 1500 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 1.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chladiaci systém | |
| Technická dokumentácia | |









































