- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Excentrické lisy
- ›
- Excentrické lisy LEGNANI
- ›
- Excentrické lisy LEGNANI FACS T160
Výstredníkový lis LEGNANI FACS T160
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletnej rekonštrukcii |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 160 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 1100 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 700 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 60 1/min |
| Minimálna dĺžka zdvihu jazdca | 20 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 180 mm |
| Nastavenia posuvníka | 80 mm |
| Výška stroja | 3300 mm |
| Hmotnosť stroja | 12 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Centrálne mazanie | |













































